875
24.01.2018 · Zeytin Dalı Harekatı karşıtlarından mektup TSK'nın Suriye'nin kuzeyindeki Afrin gerçekleştirdiği operasyonlara karşı çatlak sesler çıkmaya devam ediyor. Haber Merkezi | 24.01.2018 - 12:17..


120
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile birlikte gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na karşı dünyanın dört bir yanından deste...


943
Amacımız da Zeytin Dalı Harekatı nı meşrulaştırmak(mış). İçimizde ve dışımızda bunu diyen insanlar var, hadi dışarıdaki normal diyelim, bu içimizdeki hainleri ne yapacaz. Allah şahidim ☝; farzedelim ülke karıştı, önce çevremdeki hainlerden başlayacam, dışarısı basit. En azından düşmanın rengi belli.


161
02.02.2018 · Zeytin Dalı Harekatı'nın bitmesi için Merkel'e mektup Türkiye'nin Afrin'de terör örgütlerine düzenlediği operasyonun bitirilmesi için, Merkel'e mektup yazıldı. Teröristlere yapılan harekatın durdurulması istenen mektuba, 100'e yakın isim imza attı.


606
Volkan Bozkır'dan "Zeytin Dalı Harekatı" Mektubu TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, NATO, AB, İİT üyeleri, komşu ülkeler ve bölge ülkeleri parlamento dışişleri komisyon başkanlarına mektup göndererek, Zeytin Dalı Harekatı'nın nedenleri, amacı ve kapsamı hakkında bilgi verdi.


708
Bartholomeos'tan Zeytin Dalı Harekatı'na destek mektubu. Fener Rum Patriği Bartholomeos, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Zeytin Dalı Harekatı'nın başarılı geçmesi temennisiyle mektup gönderdi.


525
29.01.2018 · ''Zeytin Dalı Harekatı''na karşı çıkan 170 isim operasyonun durmasını istedi... Buna karşılık Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert cevap geldi... Buna karşılık Cumhurbaşkanı …


289
Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Merkezi tarafından yürütülen 'Okul Destek Projesi' kapsamında 80 ortaokul öğrencisi, Zeytin Dalı Harekâtı'na katılan askerlere, moral vermek ve duygularını paylaşmak amacıyla mektup yazdı.