222
Lise Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli? Liselere yerleşme tercihleri için işlemler devam ederken, velilerde de büyük bir heyecan ve telaş var. Çünkü birçok veli çocuğu için nasıl bir tercih yapacağını bilmiyor.


274
Kaliteliokullar.com artık Youtube'de... En iyi okulları araştıran anket sonuçları ile ilgili videoları izlemek için tıklayınız.


141
Güncellenmiş 30 Soruda KPSS 2013/1 Tercih Rehberi Yazısı İçin Tıklayınız. 2012 Kasım memur alımları kapsamında KPSS 2012/2 Tercih ve Yerleştirme işlemlerine başvurular 19 Kasım 2012 Pazartesi günü başlayacaktır.


752
LGS sonuçları açıklandı, tercih kılavuzu yayınlandı, sıra tercihlere geldi. Eğitim Uzmanı Hatice Yılmaz, tercihlerde izlemeniz gereken yol haritasını ve nelere dikkat edilmesini gerektiğini maddeler halinde sıraladı.


782
Yabancı dil eğitimi almak isteyenler, farklı ülkeleri tercih edecekler ise kesinlikle tercih ettikleri ülke hakkında öncesinden bilgi edinmeleri, eğitim …


375
KPSS tercih ücreti hangi bankalara ödenecek? İşte KPSS 2017/2 tercih kılavuzu. KPSS başvuru ekranı bugün erişime açıldı. Başvuru tarih aralıklarını 'Aday İşlemleri Sayfası' üzerinden hatırlatan ÖSYM, KPSS başvuru ücreti ve ücretin ödeneceği bankalara yönelik bilgilendirmede bulundu.


853
Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Balıkesir ili Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Şehit Turgut Solak Fen Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Merkezi Sınav Puanı ile 150 öğrenci alacak.


829
LGS sonuçlarının ardından tercih ve yerleştirme kılavuzu da yayınlandı. LGS tercihi yaparken dikkat edilmesi gerekenleri Sadık Gültekin yazdı.


25
Anadolu Teknik Lisesi (Erkek Teknik), Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri alanı ve alt dallarından mezun olan adayların başvurabileceği sınavsız geçiş bölümleri aşağıda verilmiştir.


588
LGS tercihi yaparken nelere dikkat etmeli? Yüzdelik dilim önemli mi? LGS (Liselere Geçiş Sınavı) 2018 sonuçlarının açıklanması ardından gözler tercih sürecine ve bu süreçte yapılacaklara çevrildi.


585
Çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili hangi bilgi, beceri, tutum ve davranışların hangi yaş düzeyindeki çocuklara ve gençlere kazandırılacağı hakkında bilgi veren, çocuğun tüm gelişimlerini destekleyen (fiziksel, psiko-motor, zihinsel,dil, sosyal ve duygusal), plan yapan, uygulayan, insan ilişkileri ve empatiye önem veren ...


631
Gelinlik alışverişinize başlamadan önce, diktirmek mi yoksa satın almak mı istediğinize karar verin. Aşağıda önerdiğimiz gelinlik mekanlarını gezip hazır gelinlikleri denedikten sonra, bu konuda düşünceniz netleşecektir.


204
Memurluk kadrolarına ilgi duyan ve KPSS’ye girip memur olmak isteyen sayısı o kadar fazla ki her KPSS döneminde yüz binlerce KPSS başvurusu yapılıyor.


922
Bu araştırmamızda “Yalova’da en iyi liseler sıralaması- 2017″ sıralamasını oluştururken bakanlık lise yerleştirme verileri kullanılmıştır.


658
Şifre yenileme işlemi başarıyla tamamlandı. Yeni belirlemiş olduğunuz şifrenizle Eskisehir.net'e giriş yapabilirsiniz. ×


597
Çok küçükken bir kere gitmiştim Londra’ya. Hatta oldukça değişik tecrübeler yaşayıp (kaybolmak gibi), 3 hafta boyunca dil eğitimi alıp dönmüştüm.


761
Üniversite kayıtları tamamlanırken vakıf ve dernekler de verecekleri burs miktarlarını ve koşullarını açıklamaya başladı. Başvuruları eylül ayı içerisinde tamamlanacak bursların miktarı aylık 2000 TL’ye kadar ulaşıyor.


44
Özel Okullarda Öğrenim Görecek Öğrencilere Verilecek ‘Eğitim Ve Öğretim Desteği’ne İlişkin Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları


709
Binlerce Work and Travel adayı ELT'yi tercih etti. Neden mi? ELT 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor ve kurulduğu günden beri kaliteli ve güvenilir bir Work and Travel şirketi olduğu için tercih edilmiştir.


25
(bkz: türkü, kürdü, alevisi, sünnisi, lazı, çerkezi) nefret etme sebebime gelince; 1- bir sıralama hiç mi değişmez. çok klişesiniz amk. 2- yıl olmuş 2015 hala şu geyik bitmedi. belki de bu kalıp olmasaydı gruplaşmalar bile olmayacaktı. siz susun kafi, biz olur gideriz.