726
Kekova Tekne Turu olarak Antalya Kekova Demre bölgesinde iyi bir tatil geçirmeniz için sizlere uygun fiyatlarla Kekova tekne turu fiyatları sunuyoruz.


195
Kekova tekne turu veya mavi tur ile eğlencenin, müziğin ve masalsı bir heyecanın yaşandığı görkemli tekne turuna ve mavi yolculuğa katılmaya hazır mısınız?


51
Kaş gezimizin en güzel günü kuşkusuz Kekova turunda geçendi. Merkezdeki acentelerden biri ile anlaşarak sizin de gerçekleştirebileceğiniz, Kekova’yı ve Simena’yı gezip Kaş’a yakın farklı koylarda yüzebileceğiniz bu turu mutlaka yapmalısınız.


842
Kekova tekne turu ile Türkiye’nin önemli turizm şehirlerinden olan Antalya’nın Kaş – Demre ilçeleri arasında bulunan Kekova , tarihi zenginlikleri ve tertemiz …


16
Bu turumuz talep edilmesi halinde, 5 kişiye kadar “Özel Tur” olarak düzenlenebilmektedir. Özel tur fiyatı 1500TL’dir. Fiyata; transfer, öğle yemeği, rehberlik hizmeti, çay ve meyve ikramları dahildir. 5 kişiden fazla gruplar için özel fiyat alınması gerekmektedir.


135
Kaputaş tekne turu ile Kaş – Kalkan arasında sahil yolunun üzerinde misafirlerini bekleyen Kaputaş Plajı, dünyanın en güzel plajları arasında gösterilmektedir.


575
Tur programını detaylı açıklamadan önce belirtmek isteriz ki biz, özel tekne turları yaptığımız için programlarımızı hava şartlarına göre, koyların doluluk oranına göre …


936
Tur programını detaylı açıklamadan önce belirtmek isteriz ki biz, özel tekne turları yaptığımız için programlarımızı hava şartlarına göre, koyların doluluk oranına göre …


116
Pansiyonumuz Kekova Kale Köyde, adından da anlaşılacağı gibi hemen sahildedir. Pansiyonumuzda 4 oda bulunmaktadır. Odalarımız abartıya kaçmadan titizlikle dekore edilmiş olup, …


383
Ölüdeniz / Fethiye Tekne Turu (Ölüdeniz Çıkışlı) Ölüdeniz ve Fethiye’nin eşsiz güzellikteki sahillerini keşfetmek için tek yapmanız gereken, Ölüdeniz Tekne Turu‘na çıkmak!


883
12 Adalar Tekne Turu (Ölüdeniz / Fethiye Çıkışlı) Konaklama yerinizden alınıp kısa bir araba yolculuğunun ardından, sizleri büyülü bir deniz yolculuğuna çıkaracak olan konforlu ve ferah teknelerimizde sizleri 12 Adalar tekne turu muz boyunca müşterimiz değil, misafirimiz olarak ağırlıyoruz.


511
Fethiye tekne turu ya da mavi tur konusunda sıkça sorular soranlara : Dünyada nam salmış Akdeniz ve Ege koylarını teker teker ziyaret edip farklı rotaları bizzat görmüş birisi olarak “Söylenilenden çok daha güzel.”diyebilirim.


757
son yorumlananlar. 2019 yariyil tatİlİ ( sÖmestr ) turlarimiz - gÜnÜbİrlİk turlarimiz; fethİye 12 adalar tekne turu 2019 hazİran ayi *** tam gün tekne turu ***


632
Ali Baba Tur'dan 23 Nisana Özel Muhteşem Likya Turu'na Hazır Mısınız? 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı 2 Adet Tekne Turu Dahil Fethiye & Likya Turu 399.90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!


148
son yorumlananlar. 2019 yariyil tatİlİ ( sÖmestr ) turlarimiz - gÜnÜbİrlİk turlarimiz; fethİye 12 adalar tekne turu 2019 hazİran ayi *** tam gün tekne turu ***


162
Binlerce yıllık bir tarihe sahip, modern hayatın karmaşası ve kalabalığından uzak sakinliğin tadını çıkarabileceğiniz Kaş'ta konforlu odalarıyla misafirlerini ağırlayan Kekova Hotel, Kaş Antik Tiyatrosu'na yalnızca 850 m mesafede konumlanmıştır.


331
Ne zamandır var veya ne zamandır Türkiye için böyle etkin kullanılabiliyor bilmiyorum ama bu senenin altın keşfi booking.com Tatillerimizde en büyük sorunumuz olan kalacak yer bulma sorunu artık ortadan kalkmış bulunuyor.


614
UÇAK BİLETİ; KURUMSAL . KURUMSAL. Şirketimiz yurtiçi, yurtdışı tur organizasyonu, okul ve dernek turları düzenleme, gruplar için otel rezervasyonu, araç kiralama, uçak bileti satışı ve vize işlemi ile ilgili hizmetleri vermektedir.


295
Tüm bu turların detaylı programlarını okuyabilir, fotoğraf ve videolara bakarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Dahası, daha önceden bu turlara katılmış kişilerin yorumlarını ve puanlamasını inceleyebilir; siz de katıldığınız turlar hakkında kendi görüşünüzü belirtebilirsiniz.


567
Kaş Otelleri Fiyatları. Kaş otelleri, her sene binlerce tatil severe konforlu hizmetler sunuyor. Birçok konseptte hizmet veren oteller, hayalinizdeki tatili konforlu bir şekilde yaşamanıza olanak sağlıyor.