844
Bursa tatil veya iş seyahati için gelenlere sadece şehrin geçmişe tanıklığı ile değil farklı tarzlar ve seçenekleri sunan Bursa otelleri ve bursa otel fiyatları ile şehre özel bursa konaklama ayrıcalıkları sunmaktadır.


800
2008 yılından sonra geçen 10 yıllık sürede 5510 sayılı Kanunda 49 defa Kanun, KHK ve AYM kararları ile değişik...


119
Baba Evi, Orhan Kemal tarafından kaleme alınan, 1949 yılında basılan roman. Baba Evi, yine yazarın diğer bir romanı Avare Yıllar'ın öncesini anlatmaktadır. Roman, yazarın "Küçük Adamın Romanı" adlı dizinin ilk kitabıdır. Yokluklar içindeki bir ailenin Beyrut'tan Adana'ya uzanan öyküsü anlatılmaktadır.


72
Tüm Kitap, Müzik ve DVD ürünlerini en uygun fiyatlara bulabileceğiniz, çok satan ve yeni çıkan kitaplara ulaşabileceğiniz tek adres


549
1. Ey iman edenler! Akitlerinizi yerine getirin. İhramlı iken avlanmayı helâl saymamanız kaydıyla, okunacak (bildirilecek) olanlardan başka hayvanlar, size helal kılındı.


275
kitap kırtasiye oyuncak hobi teknoloji ... Adres : Teker İş Merkezi, Merkez Mah., Soğuksu Cad., No:31 Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul


672
Gece Evi Amerikalı yazar P.C. Cast ve kızı Kristin Cast tarafından yazılan vampir-merkezli fantezi romanları serisidir. Seri, çaylak bir Vampire dönüşünce Tulsa, Oklahoma'daki Gece Evi adlı yatılı okula geçmek zorunda kalan 16 yaşındaki Zoey Kızılkuş'un maceralarını konu alır.


258
Momo Kitap Özeti, insanların “vakit nakittir” diyerek, sürekli olarak çalışıp, birbirlerine ve doğadaki güzelliklere zaman ayır­madıkları ve süreç içerisinde nasıl birer makine parçası haline geldikleri akıcı bir tarzda anlatılmaktadır.Momo Kitap Özeti …


592
Bir taraftan çocuk ve gençlik kitapları kataloğumuz da yavaş yavaş büyüyor, özellikle öğretmenler ve anne-babalardan aldığımız yorumlar bizi daha da heveslendiriyor.


518
Referans sözlükler - almanaklar - ansiklopediler- sosyal bilimler genel referanslar Ekoloji çevre yönetimi - biyolojik çeşitlilik-


356
Genç tarihçilerin bakışını değiştirebilecek bir kitap : “Yapay Tarihin Esirleri” Edebiyat Haber’de.


285
Kitap Hakkında: Roman okumak istiyorsanız… Her şey, 2001 yılının Şubat ayında soğuk bir gün, İstanbul Üniversitesi’nde halkla ilişkiler görevini yürüten Maya Duran’ın (36) ABD’den gelen Alman asıllı Profesör Maximilian Wagner’i (87) karşılamasıyla başlar.


871
Dönüşüm (Franz Kafka) KİTABIN ADI :DÖNÜŞÜM KİTABIN YAZARI :FRANZ KAFKA YAYIN EVİ VE ADRESİ :CAN YAYIN EVİ, GALATASARAY, İSTANBUL BASIM YILI :1996 KİTABIN KONUSU Dönüşüm adlı anlatı, yazarın anlatım sanatının gerçek anlamda doruklarına ulaştığı bir yapıttır. Küçük burjuva çevrelerindeki tiksindirici aile ...


506
Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam üzeri ikindi kahvaltı verilmektedir. Yemekler okulumuzun mutfağında, özenle seçilen taze ve doğal malzemeler kullanılarak deneyimli aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.


585
Genç Kitaplar Gençler ve yetişkinler için. Özellikle kitap okumaktan sıkıldığını düşünen, okumaya direnen 12 yaş üstü gençlere, kendilerine ait güncel konuların ve sorunların işlendiği, yetkin anadil kullanımı sayesinde kolayca okunabilen kitaplar sunan bu grupta, romanlar ve öyküler ağırlıkta.


462
mezun ÖĞrencİ tasarimi – zeynep Çİsem sezer. nazan. 2015/08/22


707
Edebiyat sinavim icn cok yardimci oldu tesekkurler ama kitap zaman kaybi duygu adina hicbir sey yok ve asiri sıkıcı. Sonu çok havada kaldi..


561
Köseoğlu kırtasiye ofis malzemeleri ve oyuncak hediyelik eşya ürünlerinde %30'a varan indirimlerle avantajlı kırtasiye malzemesi tedarikçiniz!


80
Genç Kitaplar Gençler ve yetişkinler için. Özellikle kitap okumaktan sıkıldığını düşünen, okumaya direnen 12 yaş üstü gençlere, kendilerine ait güncel konuların ve sorunların işlendiği, yetkin anadil kullanımı sayesinde kolayca okunabilen kitaplar sunan bu grupta, romanlar ve öyküler ağırlıkta.


826
Zeynepin Evi, Ev Dekorasyonu ve diğer küçük güzel şeyler