332
Su Kız ve Ateş Çocuk Sadece 2 kişilik olarak oynanmakta olan oyun içerisinde macera keyfini arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte çıkarabileceksiniz. Zorlu bölümlerdeki engeller ile tuzakları aşabilmek için becerilerinizi kullanarak karakterlerimizin kontrolünü iyi bir şekilde ayarlayarak bölümleri tamamlamaya çalışacaksınız.


485
Çocuk Oyunları Ateş çocuk ve su kız çok iyi bir ikili. Birbirleri olmadan asla bu zorlu yolları aşamazlar. Ateş çocuğu sudan, su kızı ise ateşten uzak tutmanız gerekiyor.


200
Kırmızı elmasları ateş çocuk, mavi elmasları ise su kız toplayabilir. Çamur ise her ikisini öldürecektir. Ok tuşlarını kullanarak ateş çocuğu, "W,A,D" tuşlarını kullanarak ise su kızı kontrol edebilirsiniz.


865
Ateş ve su oyunu ile ateş çocuk ile su kızı hedefe götürmeniz gerekiyor. Ateş ve su oyunu ile ateş ve su ya dokunmadan hedefe ulaşın.


659
Ateş Çocuk ve Su Kızı oyunu hakkında mavi renkte bulunan su kızını a,w,d harfleriyle kontrol edebilirsin, kırmızı renkte bulunan ateş çocuğu ise ok tuşlarıyla kontrol edip oyunda mavi elmasları su kızıyla, kırmızı elmaslarıda ateş çocukla toplayıp, bölümleri geçmek için en üstte bulunan kutulara ulaşmalısın.


945
Oyun içinde ister ateş çocuk, isterseniz de su kız olabilirsiniz seçim size kalmış durumda. Yapılmaması gerekenlere dikkat edin ve kapıya ulaşmadan ölmemeye dikkat ediniz. Kizoyunlarii.net iyi oyunlar diler.