980
Zafer Bayramı, ilk defa 30 Ağustos 1923 günü Afyonkarahisar, Denizli, Kahramanmaraş, Ankara ve İzmir’de kutlanmıştır. Resmî olarak Zafer Bayramı ilân edilmesi 1935 yılının Mayıs ayında olmuştur.


980
Istanbul Özel Saint Benoît Fransız Lisesi öğrencileri, velileri ve diğer ziyaretçiler için önemli bilgiler, duyurular ve haberler.


301
Tüketiciyi Koruma Haftası nedir. TÜKETİCİYİ KORUMA HAFTASI (15-21 MART 2018) Tüketici sorumluluğu taşıyalım Tüketici hakları aynı zamanda tüketici sorumluluğunu …


863
fİyata dahİl olanlar. lÜtfen dİkkat: bu epİk trans-sİbİrya ekspresİ gezİsİdİr. trans-sİbİrya ekspresİ gezİsİnİn neredeyse yarisini kapsamayan ve beycİng’de (pekİn) bİten 3 gece otelde kalmali trans-mongolia gezİsİ deĞİldİr.


842
Değerli okuyucular! Grip, soğuk sebebiyle yakalanılan bir hastalık olduğu için bu ismi almıştır. Bu hastalık, belirli zamanlarda salgınlar yapabilen, çok kolay bulşan, solunum sistemi ile ilgili bir hastalıktır.


396
Bayrak , bir devletin bağımsızlık sembolüdür. Bayrağı ilk kez kullanan ülke Çin’dir. Türkler’de bayrak sözü “batrak” kökünden gelir.


8
Büyükler söyler, Küçükler dinler. Öğüt Kuyruğu var, at değil. Kanadı var, kuş değil. Balık Dışı var, içi yok; Tekme yer, suçu yok.


95
Toros Tarım İhracat Şampiyonu. Toros Tarım, 2017’nin kimyevi gübre ihracatı şampiyonu oldu. İstanbul Kimyevi Madde ve Mamulleri İhracatçılar Birliği’nin düzenlediği gecede şirket adına ödülü Toros Tarım Genel Müdürü Hakan Göral aldı.


867
Randevunuz Onaylanmıştır. Randevunuzu değiştirmek veya iptal etmek için çağrı merkezimizi aramanız veya yukarıdaki menüden "Randevu İptal" …


351
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne Türkistan, Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: TURAN! (Ziya GÖKALP).


627
Çocukların, dört besin grubundaki gıdalardan yeterli miktarda ve dengeli tüketmeleri gerektiği, süt, yoğurt, et, tavuk, yumurta, peynir, kuru baklagiller, sebze ve meyve ile ekmek, bulgur, makarna, pirinç gibi besinlerin her …


656
Seçim 2018. Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimi'nin il il, ilçe ilçe tüm sonuçları için tıklayın. İl il, ilçe ilçe tüm sonuçları için tıklayın


706
Kafkas Dağlarının gölgesinde, Karadeniz kıyısında kurulmuş tatil kenti Batum, Gürcistan‘ın Acara Özerk Cumhuriyeti’nin en güzel ve en eski şehri.


599
(bkz: türkü, kürdü, alevisi, sünnisi, lazı, çerkezi) nefret etme sebebime gelince; 1- bir sıralama hiç mi değişmez. çok klişesiniz amk. 2- yıl olmuş 2015 hala şu geyik bitmedi. belki de bu kalıp olmasaydı gruplaşmalar bile olmayacaktı. siz susun kafi, biz olur gideriz.


722
15:00 CANLI YAYIN. Gözde Atasoy günü şekillendiren, geleceği yönlendiren her gelişmeyi canlı yayında Günlük'e not düşüyor. Gerçekleri değiştirmeden, çarpıtmadan içtenlikle aktarıp sorguluyor.


969
Resmi tatil hafta sonuna denk gelirse! Ulusal bayram ve genel tatil günlerinde işçinin çalışmaması esastır. Buna göre, bu günlerde çalışmayan işçiye o …


654
Kıbrıs Postası Kıbrıs haber siteleri arasında açık ara lider. Kıbrıs haberleri Kıbrıs Postası'nda okunur. Kıbrıs Postası - SON 24 SAAT


888
Unvanımı, iş tanımımı ve maaşımı negatif yönde değiştirdiler. Kanuni olarak hakkım nedir? 4857 sayılı İş Kanununun işçinin haklı nedenle derhal fesih hakkını düzenleyen 24.


65
Aklınıza takılan soruları bize danışabilir, kişisel görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede cevaplanarak, cevabı size mail olarak iletilecektir.


418
S. 80- “Ceyş’ul- Usre” neyin ismidir ve neden bu isimle meşhur olmuştur? C. 80- Ceyş’ul- Usre, İslam ordusunun adı idi, Resulullah (s.a.a) ordusuyla Medine ve Tebuk yolu arasında çok zorluklarla karşılaştıklarından dolayı o hazretin ordusuna Ceyş’ul- Usre denilmiştir.