860
هر نوع افزایش گلوکز خون در طی بارداری که به حد بالا ۵–۱۰٪ جمعیت برسد دیابت بارداری خوانده می‌شود.


503
پسوریازیس خالدار (Guttate) یا قطره‌ای یک نوع از پسوریازیس است که به صورت ضایعات نقطه مانند کوچک به نظر می‌رسد.


762
بررسي عملكرد كليه/ دكتر حميدرضا ناصح. منتشرشده توسط rashtgps در تاریخ دی ۲۶, ۱۳۸۸. تست‌های مختلفی وجود دارند که در بررسی عملکرد کلیه اطلاعات مفیدی به ما می‌دهند.


295
طویل کردن انگشت در اتاق عمل بدون استفاده از دستگاه . پیوند استخوان از لگن بچه باندازه نیاز


552
دکتر محسن سلمان‌نژاد سالانه ۷۰۰ هزار نفر به سالمندان کشور افزوده می شود. رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشورگفت: پیش بینی می شود در کشور های در حال توسعه طی سه دهه آینده 80 درصد جمعیت را ...


553
لاغر شدن در درجه اول به تغییرات هورمونی بستگی داره ، نه زیاد یا کم خوردن. چه طور خوب و کامل بخوریم ؟؟؟ ۲۴ ساعت شبانه روز رو نصف کن یعنی دوتا ۱۲ساعت.


123
مقدمه. سکته مغزی هنگامی رخ می دهد که مغز در نتیجه نقص خونرسانی یا پاره شدن یک رگ یعنی خونریزی مغزی، آسیب ببیند.


485
شماره تماس با دکتر حقانی ۰۹۱۲۶۹۹۱۹۶۲ یا ۹۳۰۶۹۹۱۹۶۲. شماره فکس ۸۹۷۸۲۵۷۷-۰۲۱. بیمار گرامی برای گرفتن نوبت فقط از منشی مطب و در ساعات کار تماس بگیرید ضمنا میتوانید پیامک به ۰۹۱۱۹۱۱۵۵۴۱ ...


976
فیلتر هپا پانلی بگ فیلتر کیسه ای کلین روم. شرکت فیلتر گستر آذر با سابقه بیش از ده سال تولید فیلتر صنعتی و بیمارستانی آماده همکاری با همه مجموعه های بیمارستانی و صنعتی می باشد.


404
با سلام ۱- به طور مرتب بعد از هر غذا مسواک بزنید تا از لکه‌های ایجاد شده به وسیله غذاها و نوشیدنی‌ها جلوگیری به عمل آورید.


242
یک دندان مرده همواره از طریق نگاه کردن شناسایی نمی شود زمانی که دیگر خونی به دندان نمی رسد، مرگ به…


379
معرفی آنلاینر و فروشگاه آنلاینر با آپدیتی که اخیرا فروشگاه آنلاینر داشته است تغییرات بسیار بزرگی در این فروشگاه ایجاد شده و همچنین امکانات بسیاری به آن افزوده شده است.


84
درود بر خانم مینا تزریق چربی باید بین 2 تا 3 جلسه انجام شود تا ماندگار باشد. برای افزایش حجم سینه قطعا تزریق چربی از پروتز بهتر است .


941
گلبولهای سفید در بدن نقش دفاعی دارند. آنها عوامل خارجی بیماری زا را شناسایی کرده و به روش های مختلف نابود می سازند.


613
متاسفانه رواج افراد ساحر و جادوگر و طلسم نویس در سطح جامعه باعث روی آوردن افراد بی دین و ضعیف ایمان به این افراد شده است.