766
حیدری در ادامه از کشف کالای قاچاق در چهار شهر استان فارس خبر داد و گفت: ماموران انتظامی شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند،‌ آباده و جهرم هنگام کنترل خودروهای عبوری چهار خودرو سواری حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.


703
شیراز. فراشبند. فسا ... کشف کالای قاچاق ۱۰ میلیاردی در فارسنیروی ... کشف کالای قاچاق ۱۰ ...


671
کشف موتورسیکلت های قاچاق میلیاردی در جهرم . فرمانده انتظامی شهرستان جهرم از کشف شش دستگاه موتوسیکلت قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.


11
شیراز-ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ظرف پنج ماه امسال 106 میلیارد تومان کالای قاچاق در این استان کشف شد که این رقم در مقایسه با …


433
مطلب با عنوان کشف کالای قاچاق 60 میلیاردی در غرب استان تهران از وب سایت تجارت نیوز ...


848
در پی وقوع چند فقره سرقت سریالی منزل در شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری باند سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.


613
2500 تن کالای قاچاق به ارزش 800 میلیارد ریال توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در لرستان کشف شد. در پی دنبال اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی شش ماهه گذشته سربازان امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات لرستان و با هماهنگی دستگاه قضایی …


803
زنجان-جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی بیش ...


289
کشف 5 میلیارد کالای قاچاق در ... بر 800 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف و ... شیراز. ۲۳ ...


252
ظرف 72 ساعت گذشته مقادیری انواع کالای قاچاق به ارزش 45 میلیارد و 460 میلیون ریال در استان ...


177
همچنین در گزارش دیگری از این معاونت به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان شیراز بیان شده است: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم درون خودرو، ماموران انتظامی این شهرستان، فعالیت خود را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.


24
فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ ...


774
کشف کالای قاچاق ۶۰ میلیاردی در تهران گروه اقتصادی الف، ۱۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱ 3970411072. فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف کالای قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال از یک انبار درشهرستان شهریار خبر داد.


299
25 میلیارد ریال کالای قاچاق در یاسوج کشف شد . ... چگونه از دستفروشی به درآمد میلیاردی رسید!


423
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف کالای قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال از یک انبار ...