554
حیدری در ادامه از کشف کالای قاچاق در چهار شهر استان فارس خبر داد و گفت: ماموران انتظامی شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند،‌ آباده و جهرم هنگام کنترل خودروهای عبوری چهار خودرو سواری حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.


80
شیراز. فراشبند. فسا ... کشف کالای قاچاق ۱۰ میلیاردی در فارسنیروی ... کشف کالای قاچاق ۱۰ ...


712
کشف موتورسیکلت های قاچاق میلیاردی در جهرم . فرمانده انتظامی شهرستان جهرم از کشف شش دستگاه موتوسیکلت قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.


17
شیراز-ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ظرف پنج ماه امسال 106 میلیارد تومان کالای قاچاق در این استان کشف شد که این رقم در مقایسه با …


995
مطلب با عنوان کشف کالای قاچاق 60 میلیاردی در غرب استان تهران از وب سایت تجارت نیوز ...


88
در پی وقوع چند فقره سرقت سریالی منزل در شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری باند سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.


390
2500 تن کالای قاچاق به ارزش 800 میلیارد ریال توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در لرستان کشف شد. در پی دنبال اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی شش ماهه گذشته سربازان امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات لرستان و با هماهنگی دستگاه قضایی …


779
زنجان-جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی بیش ...


379
کشف 5 میلیارد کالای قاچاق در ... بر 800 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف و ... شیراز. ۲۳ ...


472
ظرف 72 ساعت گذشته مقادیری انواع کالای قاچاق به ارزش 45 میلیارد و 460 میلیون ریال در استان ...


97
همچنین در گزارش دیگری از این معاونت به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان شیراز بیان شده است: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم درون خودرو، ماموران انتظامی این شهرستان، فعالیت خود را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.


631
فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ ...


661
کشف کالای قاچاق ۶۰ میلیاردی در تهران گروه اقتصادی الف، ۱۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱ 3970411072. فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف کالای قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال از یک انبار درشهرستان شهریار خبر داد.


686
25 میلیارد ریال کالای قاچاق در یاسوج کشف شد . ... چگونه از دستفروشی به درآمد میلیاردی رسید!


253
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف کالای قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال از یک انبار ...