384
منابع ناشناس به رویترز گفته‌اند که واردات نفت خام هند از ایران در ماه ژوئن ۵۹۲۸۰۰ بشکه در روز بوده در حالی که این رقم در ماه می‌ روزانه ۷۰۵۲۰۰ بشکه بوده است.


201
به گزارش ایسنا، واردات نفت ایران از سوی خریداران بزرگ در آسیا در ژوئن برای دومین ماه متوالی کاهش یافت که تا حد زیادی به دلیل خرید کمتر از سوی چین و ژاپن بود.


753
خبرگزاری رویترز از قول منابع کشتی رانی و صنعتی گزارش داده است که به خاطر بازگشت تحریم های آمریکا، واردات نفت هند از ایران در ماه گذشته میلادی (ژوئن) نسبت به ماه پیش از آن ۱۵٫۹ درصد کاهش یافته و ...


987
واردات نفت هند از ایران در ماه ژوئن، یعنی نخستین ماه پس از آنکه آمریکا گفته تحریم ها علیه ایران را مجددا برقرار خواهد کرد، ۱۵.۹ درصد کاهش یافته است.


753
بر اساس داده های کشتی های باری و منابع فعال در حوزه صنعت، واردات نفت هند از ایران در ماه ژوئن و یک ماه پس از آن که آمریکا از بازگرداندن تحریم ها بر ضد تهران خبر داد، ۱۵.۹ درصد کاهش …


328
هند پس از چین مهمترین واردکننده نفت از ایران است. واشنگتن قصد دارد از ماه نوامبر خریداران نفت ایران را وادار به توقف واردات کند. هند پس از چین مهمترین واردکننده نفت از ایران است.


672
هند که پس از چین بزرگترین مشتری نفتی ایران است از پالایشگاه های این کشور خواسته است تا به دنبال منابع جایگزین باشند،زیرا هند ممکن …


123
رئیس شرکت نفت هند می‌گوید واردات نفت هند از ایران از پایان ماه اوت، اواسط شهریور ماه، کاهش خواهد یافت.


839
میزان نفت وارداتی هند از ایران در سال مالی ۲۰۱۷- ۲۰۱۸ به نسبت سال گذشته حدود ۱۵.۷ درصد کاهش یافت. دلیل آن اختلاف نظر بین دو کشور بر سر توسعه میادین گاز طبیعی ایران بود.


786
مطلب با عنوان کاهش ۱۶ درصدی خرید نفت هند از ایران از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.


736
واردات نفت هند از ایران طی ماه ژوئن، هم نسبت به ماه قبل آن و هم نسبت به دوره مشابه در سال گذشته به صورت چشمگیری...


657
آمارهای منابع کشتیرانی و صنعتی حاکی از کاهش خرید نفت ایران از سوی هند است این آمار کاهش 50 درصدی را نشان می دهند.


397
هند اعلام کرد که درصد کاهش واردات نفت خود از ایران به میزان ۱۱ درصد است. هند بیم از آن دارد که به‌رغم این تلاش‌ها نتواند مشمول معافیت آمریکا شود.


486
واردات نفت خام ایران از سوی خریداران بزرگ آسیایی در ماه فوریه نسبت به مدت مشابه سال میلادی گذشته، حدود یک پنجم کاهش یافت و به پایین‌ترین مقدار در دو ماه گذشته رسید.


462
به نوشته این گزارش، هند به منظور جبران کاهش واردات از ایران در سال گذشته میلادی نفت بیشتری از آمریکای لاتین وارد کرده است که این میزان از افزایش 87 درصدی …