753
شرکت کارگزاری فارابی به عنوان کارگزار رتبه " الف " فعال در بازار سرمایه ایران و یکی از کارگزاران پیشرو در بازار بورس انرژی کشور خدمات مشاوره ای و کارگزاری ارائه می‌نماید.


55
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت کارگزاری فارابی است. (1397) //


955
شرکت کارگزاری فارابی (سهامی خاص) در تاریخ ١٥/١٢/١٣٧٢ ابتدا به نام شرکت کارگزاری عمران نزد اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به شماره ١٠٣٥٦١ به ثبت رسید و در روزنامه رسمی ١٨/١٢/١٣٧٢ با شماره ٢٦٨٨٨/٣٢ آگهی مربوط به ثبت آن اعلام گردیده است.


933
صندوق سرمایه گذاری مشترک فارابی; واحد بورس اوراق ...


396
به عنوان جزو کوچیکی از خانواده بزرگ فارابی واقعا از صمیم قلب ازتون تشکر میکنم. چیزی که منو واقعا همه جوره راضی کرده از فارابی همین عدم سکونه سیستم کاریتونه.


910
💠 کانال رسمی شرکت کارگزاری فارابی کاربران محترم "فارابيكسو" كليه سوالات و پيشنهادات ...


487
کارگزاری فارابی - امکان استفاده از هات لیست در کارگزاری فارابی هات لیست مجموعه‌ای از سهام بازار بورس می باشد که بر اساس استراتژی‌های کاربردی و تست شده،توسط کارشناسان بورس دسته بندی شده است و به تصمیم گیری بهتر شما در معاملات کمک می‌کند.


334
شرکت کارگزاری فارابی (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۷۲/۱۲/۱۵ ابتدا به نام شرکت کارگزاری عمران نزد اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری به شماره ١٠٣۵۶١ به ثبت رسید و در روزنامه رسمی ۱۳۷۲/۱۲/۱۸ با شماره ۳۲/۲۶۸۸ آگهی مربوط به ثبت آن اعلام گردیده است.


349
مدیرعامل کارگزاری فارابی. مهرداد ... ثبت‌نام در شتابدهنده فارابی ثبت نام کنید.


367
- سیستمی جامع برای سبدگردان ها - سیستمی جامع برای معامله گران کارگزاری - سیستمی جامع ...


252
Check شرکت کارگزاری فارابی @farabi_farabixo instagram profile. @farabixo


564
ما در کارگزاری فارابی رویکردهای جدیدی اتخاذ کردیم تا بتوانیم هرچه بیشتر با سرمایه‌های اصلی خود یعنی همراهانمان بیشتر در ارتباط باشیم.


104
در صورت پذیرش در شتابدهنده فارابی، دوره های پیش شتابدهی از ۳ تا ۶ ماه بسته به توافق انجام گرفته با هر استارتاپ می تواند متغیر باشد.


811
شرکت کارگزاری فارابی (سهامی خاص) در تاریخ ١٥/١٢/١٣٧٢ ابتدا به نام شرکت کارگزاری عمران ...


916
کارگزاری مفید، بزرگترین کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار. اولین هلدینگ بازار بورس و مرجع سرمایه گذاری و فعالیت در بورس اوراق، صندوق سرمایه گذاری، بورس کالا وبورس انرژی.


369
Lorem ipsu dolor sit amet, consectetur elit. dictum felis eu pedeLorem ipsu dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Lorem ipsu dolor sit amet ...


355
مشتريان محترم در راستاي بهبود کيفيت سيستم معاملات برخط نسخه جديد اين سيستم از تاريخ ...


930
شماره سفارش قرارداد وضعیت نوع عملیات تعداد قیمت زمان محل انجام سفارش


525
نسخه تحت وب آساتریدرآگاه کارگزاری آگاه با همکاری شرکت ویستاسامانه آسا از زمستان سال ...


435
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام ...