333
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


413
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا برای تمیز نگه داشتن خودرو در فصل زمستان و برف و باران باید کار خاصی انجام دهید یا اینکه مانند فصول دیگر سال به شیوه های مشابه از خودروی خود نگهداری ...


348
حال که علت داغ شدن موتور خودرو را شناختید و دانستید که این اتفاق طبق قوانین فیزیک، طبیعی است اکنون باید بدانید که این گرما چه سقفی دارد یعنی موتور خودروی شما تا چه اندازه می‌تواند داغ شود؟


42
هنگامی که این پوشش نامرئی در معرض مقدار کمی بخار آب که درون در یک ظرف خلاء است، قرار داده می شود، پروتئین های فیبرون موجود در آن به هم متصل می شوند و یک ساختار مقاوم به نام "صفحه بتا" را تشکیل می دهند که از ضخامتی بین 27 تا 35 میکرون برخوردار است.


519
15 اسرار تمیز کردن خودرو حرفه ای ها. حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که چطور خودروهای داخل نمایشگاه ماشین همیشه برق می زنند و جور دیگری تمیز شده اند ، البته که این متفاوت بودن دلایلی دارد ...


697
در این مقاله برای شمایی که می خواهید خودروی صفر کیلومتر یا خودروی شخصی خود را برای مدتی استفاده نکنید اصول و قواعدی را مطرح می کنیم تا در این مدت آسیبی به خودرو شما وارد نشود و از صدمات احتمالی به هر نوعی جلوگیری کنید.


359
محیط مناسب شما را برای برای تصمیم گیری خوب که می‌دانید برای شما بهتر است تشویق می‌کند. ۷. ادرار خود را نگه می‌دارید.


877
یک مدل که به صورت فوم بر روی سطوح کثیف اسپری شده و پس از چند دقیقه با دستمال به راحتی تمیز می‌شود، نوع دیگر هم به صورت مایع با فشار هوا یا گاز و بدون دخالت آب باعث تمیزی نقاط دور از دسترس موتور می‌شود. همواره احتیاط کنید دمای موتور پایین باشد تا خطری ایجاد نشود.


225
رینگ های آلومینیومی (آلیاژی) گرد و غبار و آلودگی را خیلی سریع به خود جذب می کنند.


332
کفپوش یک اصطلاح است که به طور عمومی به هر نوع مواد تکمیلی که بر روی ساختار کف استفاده می شود تا سطحی برای پیاده روی فراهم کند را می گویند.


888
15.09.2017 · ۳. ناخن‌های خود را همیشه مرتب نگه دارید. اگر ناخن‌هایتان کوتاه و مرتب باشند، تمیز نگه‌داشتن آنها نیز راحت‌تر می‌شود. با استفاده از ناخن‌گیر، آنها را به هراندازه‌ای که دوست دارید، کوتاه کنید و به کمک سوهان، به ناخن‌ها هر شکلی که می‌خواهید، مربع یا گرد، بدهید.


988
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود.


237
علی جوانی مؤدب بود که نه رفیق بازی می‌کرد و نه دور و بر مواد مخدر می‌رفت، ولی من هیچ احساس و علاقه‌ای به او نداشتم با آن که از دید اطرافیانم پسر خوبی بود، ولی از نگاه من که دختری ماجراجو بودم بسیار ساکت و آرام جلوه می‌کرد به همین دلیل نمی‌توانستم علاقه‌ای به او داشته باشم.


967
درحالی‌که برخی از رسیدگی‌های روزمره و بررسی‌های منظم تا مدت‌زمان طولانی خودروی شما را سالم نگه می‌دارند، بعضی از قطعات به اندازه عمر خودرو دوام می‌آورند و بعضی دیگر مصرفی هستند و باید تعویض شوند. لنت ترمزها، تیغه ...