397
به گزارش آژانس‌های امدادرسان فعال در منطقه، طرح بازگشت آوارگان روهینگیایی به میانمار پیش از موعود بوده و مهاجران از ترک بنگلادش وحشت زده هستند.


971
خبرگزاری میزان- به گزارش آژانس‌های امدادرسان فعال در منطقه، طرح بازگشت آوارگان روهینگیایی به میانمار پیش از موعود بوده و مهاجران از ترک بنگلادش وحشت زده هستند.


572
وحشت مسلمانان روهینگیایی از بازگشت به میانمار به گزارش سایت قطره و به نقل ازآژانس های امدادرسان فعال در منطقه، طرح بازگشت آوارگان روهینگیایی به میانمار پیش از …


488
همزمان با هشدارهای یکپارچه دهها سازمان غیردولتی در حمایت از مسلمانان روهینگیا، طرح بازگشت این آوارگان با انتقال نخستین گروه آنها به مرز میانمار آغاز شده اس...


263
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به گزارش آژانس های امدادرسان فعال در منطقه، طرح بازگشت آوارگان روهینگیایی به میانمار پیش از موعود بوده و مهاجران از ترک بنگلادش وحشت زده هستند.


501
مسلمانان روهینگیا از آنچه که سازمان ملل از آن به «نسل کشی» نام برده است، به بنگلادش فرار کردند و اکنون می ترسند که به میانمار بازگردند.


850
از کشف یک سرنخ جدید در پرونده قتل خاشقجی تا گزارش پایگاه آمریکایی از تنوع زرادخانه موشکی ایران+ فیلم و عکس


341
این در حالی است که فعالان حقوقی بر این باورند که شرایط در میانمار برای بازگشت مسلمانان روهینگیایی که از حق شهروندی محروم بوده وبه دلیل اقدامات خشونت‌آمیز دولت میانمار به بنگلادش گریخته‌اند، مهیا نیست.


979
هفته گذشته ترس از بازگشت تمام کمپ‌های پناهجویان در منطقه «کاکس بازار» بنگلادش را فرا گرفته بود زیرا دو دولت میانمار و بنگلادش توافق کردند هزاران پناهجوی میانماری به ایالت راخین بازگردانده ...


994
به گزارش ایکنا به نقل از رویترز؛ «شهیدالله» یکی از پناهجویان روهینگیایی ساعاتی پس از اینکه تلویزیون هند گزارش داد 7 پناهجوی مسلمان روهینگیایی از هند به میانمار برگردانده شدند، تماسی از برادرزاده خود دریافت کرد که می‌گفت دولت هند قصد دارد آنها را هم به میانمار برگرداند.


159
این در حالی است که سازمان یونیسف روز یکشنبه اعلام کرد مسلمانان روهینگیایی باید پیش از آنکه تصمیم به بازگشت به میانمار بگیرند، اجازه داشته باشند شرایط را در میانمار از نزدیک ببینند.


302
گروهی از آوارگان روهینگیایی در بنگلادش در مخالفت با بازگشت به محل سکونت خود در میانمار (برمه) دست به تظاهرات ...


318
گران ترین بازیگران مرد ایرانی چه کسانی هستند؟ ثبت شکایت از امروز در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گیلان انجام می شود طرز تهیه سوپ دال عدس اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول خانه کوچک چینی ها برای ...


392
بخونید |‌ جستجوگر هوشمند خبری پارسی - به گزارش آژانس‌های امدادرسان فعال در منطقه، طرح بازگشت آوارگان روهینگیایی به میانمار پیش از موعود بوده و مهاجران از ترک بنگلادش وحشت زده هستند.