241
جیرینگ‌پی اپلیکیشن شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) است. این اپلیکیشن قابل‌نصب روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است. برای دانلود جیرینگ‌پی می‌توانید از طریق سایت شرکت جیرینگ اقدام کنید.


288
همه چیز درباره اپلیکیشن سکه پلیکیشن سکه، نرم‌افزار شرکت به پرداخت ملت است لینک ...


599
جیرینگ که خدمات پرداخت به مشترکان همراه اول ارائه می‌کند، با توجه به تشدید تصمیم بانک مرکزی برای قطع پرداخت از طریق ussd، اپلیکیشن خود را ارا‌ئه می‌دهد و با استفاده از این اپلیکیشن خدمات خود را از سطح کاربران همراه اول فراتر خواهد برد.


536
همه چیز درباره این مدل خوب است، اما شاید چیز هیجان انگیزی درباره این مدل وجود نداشت، ابتکاری چندانی در طراحی و یا مشخصات آن دیده نمی‌شود؛ اما به نظر می‌رسد که …


611
ه چیز درباره اپلیکیشن آوا پرداخت ... اپلیکیشن جیرینگ پی و کاربرد آن اپلیکیشنی قابل ...


400
اینکه وی‌پی‌ان چیست و چه استفاده‌هایی از آن در ایران می‌شود و اینکه تا چه اندازه کاربران ایرانی از اخلال در وی‌پی‌ان‌ها در هفته‌ای که گذشته متأثر شدند، موضوع برنامه این هفته دات‌کام است.


109
آی پی نسخه ۴ از آدرس های ۳۲ بیتی (۴ بایتی) استفاده می کند که فضای آدرس را به ۲ به توان ۳۲ یعنی حدود ۴ میلیارد آدرس یا دقیقا ۴۲۹۴۹۶۷۲۹۶ آدرس محدود می نماید که بدیهی است با توجه به رشد اینترنت نمی تواند برای همه کاربران کافی باشد.


96
** پِی‌پات کیف پول الکترونیکی است که به شماره موبایل شما متصل است. شما می‌توانید مبلغی از کارت بانکی خود را به پِی‌پات شارژ کنید و در تمام مراحل پرداخت از پِی‌پات برای پرداخت استفاده کنید.


288
سرویس جیرینگ همراه اول، تلفن ... محبوب‌تر از اپل پی و ... همه چیز درباره سفر به ...