400
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش ضمن ابراز رضایت از برگزاری ...


440
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)با ابراز رضایت از برگزاری موفقیت‌آمیز ...


355
فرمانده کل سپاه در پیام تبریکی خطاب به امیر سرلشکر موسوی تاکید کرد: ارتش، نماد اقتدار نظام اسلامی و دست بازدارنده و قابل اتکا در دفاع از انقلاب و مرزهای ایران اسلامی است.


853
هماهنگی دفاع هوایی در ارتش و سپاه نماد اقتدار ملی است . ... هوایی در ارتش و سپاه نماد ...


625
در ایران، در آستانه فرا رسیدن هفتۀ موسوم به "دفاع مقدس"، نیروی هوایی ارتش و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی یک "تمرین مشترک هوایی" در منطقۀ خلیج فارس برگزار کردند.


162
... ارتش سوریه در ... هماهنگی دفاع هوایی در ارتش و سپاه نماد اقتدار ملی است.


949
سرلشکر جعفری خطاب به ترامپ: سپاه و وزارت خارجه در دفاع از ارزش‌ها و اقتدار ملی یک‌دل ...


983
رییس جمهوری در مراسم بزرگداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ، ارتش را مظهر اقتدار ملی ...


397
**رژیم بعث و استفاده گسترده از سلاح های شیمیایی رژیم بعث در طول جنگ و به خصوص در این عملیات به طور گسترده از سلاح های شیمیایی استفاده کرد و نیروهای ایرانی را در این عملیات به وسیله گازهای خردل، سیانور و گاز اعصاب هدف قرار داد.


482
جانشین معاون تبلیغات ارتش جمهوری اسلامی گفت: به مناسبت ۳۱شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس تمرین مشترک نیروی هوایی ارتش و سپاه در آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان آغاز شد.


381
جانشین معاونت فرهنگی و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش ایران از رزمایش نظامی مشترک رژه هوایی ارتش و سپاه در دریای خلیج فارس خبر داد.


136
روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، هواپیماهای شکاری - بمب افکن نیروی هوایی ارتش با اجرای عملیات‌های هوایی متعدد، حضور پرقدرت خود را در آسمان مرزهای غربی و شمال غربی کشور به نمایش گذاشتند.


18
رژه هوایی تمرینی جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش و ... ارتش و سپاه ... در مجلس مفتوح است .


361
مردمی بودن: نیروهای مسلح، همواره در کنار مردم و در جهت مصالح مردم کار می‌کنند؛ تجهیزات ارتش در زمان صلح، تا حدی که به توان نظامی اش آسیبی نرساند، برای سازندگی، امداد، تولید و خدمت به مردم به کار گرفته می‌شود.


731
سرتیپ فرزاد اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش ایران،گفته است که در صورت ...