120
در دیدارهای هفته دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان تیم های مدعی کار سختی در پیش نخواهند داشت.


981
مصاف مدعیان با تیم‌های قعرنشین در هفته دوم در دیدارهای هفته دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان تیم های مدعی کار سختی در پیش نخواهند داشت.


227
مصاف ذوب‌آهن با قعرنشین لیگ برتر؛ سپاهان به دنبال سومین برد تیم ذوب‌آهن اصفهان در هفته چهارم لیگ برتر ...


470
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال امروز با برگزاری چهار دیدار دنبال می‌شود که در مهم‌ترین مسابقه پالایش نفت آبادان میزبان شیمیدر خواهد بود.


314
پیروزی مدعیان مقابل قعرنشین‌ها در لیگ فوتسال هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال با برتری تیم‌های مدعی مس و گیتی‌پسند مقابل حریفان به پایان رسید.


123
تیم رده دومی شهید چمران لارستان حریف این هفته بانوان هندبالیست ذوب‌آهن است که با 14 امتیاز و پس از تأسیسات دریایی 16 امتیازی در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.


711
مصاف ذوب‌آهن با قعرنشین لیگ برتر؛ سپاهان به دنبال سومین برد تیم ذوب‌آهن اصفهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان میزبان تیم انتهای جدولی این رقابت‌ها است.


163
از صبح فردا(شنبه) و در جریان بازی‌های هفته سوم لیگ‌برتر تکواندوی مردان، دو تیم مدعی عنوان قهرمانی شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف یکدیگر می‌روند.


386
هفته نوزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر هفته‌ای که می توان به آن هفته تقابل تیم‌های میانه بالای جدول با تیم های رده های پایین گفت در حالی امروز جمعه با برگزاری هشت دیدار آغاز می شود که پس از ...


503
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان تیم ملوان بندرانزلی میزبان راهیاب مریوان در ورزشگاه تختی بندر انزلی است.