852
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از جان سپردن یک مرد ۶۵ ساله ساوجی در هنگام استراحت در اتاقک نگهبانی یک مصالح فروشی بر اثر گازگرفتگی خبر داد.


883
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان سرهنگ"پرویز اسدی" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در بیان جزئیات این حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت فردی به علت گازگرفتگی در یک اتاقک نگهبانی یک مصالح فروشی، بلافاصله عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.


959
به گزارش تیترشهر : سرهنگ"پرویز اسدی" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در بیان جزئیات این حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت فردی به علت گازگرفتگی در یک اتاقک نگهبانی یک مصالح فروشی، بلافاصله عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.


236
وی اظهار داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، مردی ۲۰ ساله هنگام استراحت در کارگاه تولید لوازم پلاستیکی، به علت به کارگیری نادرست وسایل گاز سوز دچار خفگی شده و جان خود را از دست داده است.


343
حکم قصاص یک قاتل ... قاتل نامرئی جان مرد ۶۵ ساله را در اتاقک ... درد بی‌درمان قلیان به ...


648
قاتل نامرئی در اتاقک نگهبانی، جان جوان ۲۵ ساله را گرفت . جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از مرگ نگهبانی جوان براثر بی احتیاطی و توجه نکردن به نکات ایمنی خبر داد .


351
وی در ادامه به برخی از دلایل لایوبودن تصویر چهره در فرایند ثبت نام کارت هوشمند ملی اشاره کرد و افزود: عکس به روز افراد باید بلافاصله با استانداردهای مورد نظر تطبیق داده شده و سپس ذخیره گردد.


755
قاتل نامرئی جان مرد ۶۵ ساله را در اتاقک نگهبانی گرفت


774
قاتل نامرئی جان مرد 65 ساله را ... را در اتاقک نگهبانی گرفت ... قاتل نامرئی جان دو نفر را ...


727
مرگ در اتاقک نگهبانی . عصر ساختمان- مرد ۶۵ ساله ساوجی در هنگام استراحت در اتاقک ...


187
... را توسط چینی ها گرفت. ... در بازار مولوی; قاتل نامرئی جان مرد ۶۵ ساله را در ...


799
قاتل نامرئی جان مرد ۶۵ ساله را در اتاقک نگهبانی گرفت. ... جان مرد ۶۵ ساله را در ...