40
عشق و محبت مادری مرد را پس از ۱۲ سال از کما نجات داد+عکس خبرگزاری میزان- مردی در شرق چین که پس از یک تصادف رانندگی به مدت ۱۲ سال در بیمارستان به کما رفته بود، از یک خواب طولانی چشم باز کرد.


40
مرد جوانی که مدت ۱۲ سال در حالت کما بسر می‌برد سرانجام از کما خارج شد. "وانگ شوبائو" پس از یک حادثه تصادف در سال ۲۰۰۶ در استان "شاندونگ" چین به کما رفته بود.


601
ابراز عشق و دوست داشتن در بین زوج‌ها امری طبیعی و ناگزیر یک خانواده است، باورهای غلط چون حیا و شرم را باید تغییر داد.


679
پس از فضل و بخشش خداوند نسبت به خودم تفکر نمودم و حمد خدای را به جای آوردم از این که مرا به سوی اسلام رهنمون ساخت، مرا به اسلام اختصاص داد و لباس دوستدارانش را بر تنم نمود.


394
طوطی که صاحبش را از مرگ حتمی نجات داد (+عکس) 4 سال زندگی با جسد همسر خود !! + تصاویر کودکی که با یک مار غول پیکر هم بازی است + تصاویر


175
قضات پس از دقایقی شور متهم ردیف اول را براساس محتوای پرونده و اظهارات خود متهمان به قصاص و متهم ردیف دوم را به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم کردند.


218
قضات پس از دقایقی شور متهم ردیف اول را براساس محتوای پرونده و اظهارات خود متهمان به قصاص و متهم ردیف دوم را به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم کردند.


465
عکس,عکس های عاشقانه,عکس های رمانتیک,عکسهای عاشقانه,والپیپرهای عاشقانه,عکسهای رمانتیک,عشق و ...


575
تقویم ۹۷ /دانلود تقویم۹۷ به همراه مناسبتها و تعطیلات رسمی بطور رایگان / تقویم ۹۷ و تعطیلات رسمی / مشاهده ی رایگان تقویم سال ۱۳۹۷ / / روز پدر روز مادر روز زن / زمان تحویل سال ۹۷/


793
حرف هایم توی دلم عقده می شد تا این که با پسر یکی از همسایه ها که چند سال از من بزرگ تر بود دوست شدم. من فقط ۱۰ سال داشتم و قطعاً نیاز من عاطفی بود.


511
صبور و ساده اي اما ،عميق و ژرف،عشق من براي حرف نجوا، نعره چاهم مي شوي آيا؟ پس از صد سال ا گر بد ترجمه كردي نگاهم را


722
زندگی خانوادگی و کنار هم قرار گرفتن زن و شوهر باید همراه با محبت به یکدیگر و کانون خانواده باید کانون آرامش و پیوند زن و شوهر باید پیوندی عاطفی باشد و تعاملات و روابط با همین معیار برقرار می شود.


160
و زمین و زمان نیز نو می شوند و نو می پوشند و جامه ی سال پیش از تن به در می کنند او همچنان بهار تازه اش را هم با همان جامه ی بهار پیشین اش سر می کند(همچون سرو)!


371
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران شب گذشته از مرگ مادر باردار پس از زایمان خبر داد و در این زمینه گفت: زایمان در بیمارستان خصوصی انجام شد و بیمار پس از انتقال به مرکز دولتی در مازندران فوت کرده است.


483
عکس های زیبا از عشق مادر و فرزندی در حیوانات عکس های خاص و تکرار نشدنی در طول تاریخ قتل های بی رحمانه و فجیع که در هالیوود رخ داد (عکس)