508
صدور روادید برای سفر به اوکراین و عبور ترانزیتی از خاک اوکراین. تشریفات صدور روادید برای سفر به اوکراین و گذر ترانزیتی از خاک این کشور توسط موارد زیر تعیین و …


594
سفارت اوكراين در جمهوري اسلامي ... صدور روادید به سفارت ... ایران در خصوص صدور ...


438
معرفی سفیر | ساعت کار و تعطیلات | تماس با ما


124
- هزینه روادید قابل برگشت نیست و در صورت عدم صدور روادید و یا انصراف متقاضی پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری، مبلغ پرداخت شده برگشت داده نمی شود.


565
حالت 1: در حالت عادی زمان بررسی و صدور روادید 10 روز می باشد. حالت 2 : متقاضیانی كه شماره مجوز وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را دارند زمان صدور روادید به یك هفته تقلیل می یابد.


268
تذکرات مهم و کلی در مورد روادید : ... است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران ...


258
در صورتی که نمایندگی جمهوری اسلامی که در آن قصد دریافت روادید را دارید تقاضای مصاحبه حضوری نمایند در پایان فرایند تایید آدرس الکترونیکی تاریخ روز مصاحبه و مکان آن بر روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد.


526
حقوق زنان در ایران ... صدور شناسنامه بانوان ... امور خارجه جمهوري اسلامي ايران.


267
در صورتي که شرکتها يا سازمانهاي ايراني (دعوت کننده) درخواست دعوت يکي از اتباع خارجي (دعوت شونده) براي مسافرت به جمهوري اسلامي ايران را …


655
- سركنسولگري جمهوري اسلامي ايران در هامبورگ تنها به درخواستهایی که کد پستی نشانی متقاضیان آن در حوزه این نمایندگی می باشد رسیدگی خواهد نمود.


296
تذکرات مهم و کلی در مورد روادید ... است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران ...


803
-- بهای روادید شوهران خارجی زنان ایرانی و فرزندان دارای مادر ایرانی نیم بها محاسبه می شود ( در صورت ثبت ازدواج و نام فرزندان در شناسنامه، هزینه روادید نیم بها محاسبه می شود).


618
دارندگان گذرنامه خارجی که در ایران ... صدور روادید، سفارت ... جمهوري اسلامي ايران.


887
بخش روادید سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن ... امور خارجه جمهوري اسلامي ايران.