357
هیأت اعزامی رئیس جمهور اشرف‌غنی به ولسوالی ارزگان خاص که از مالستان و جاغوری دیدار کرده، می‌گوید که آنها همه روزه گزارش وضعیت این مناطق را به رییس جمهور و ادارات امنیتی می‌‌دادند؛ اما دولت ...


474
نماینده ائتلاف «سائرون» عراق تأکید کرد که باید به دور از هر گونه تعارف سیاسی عوامل جنایت کشتار ۱۷۰۰ عراقی در جریان کشتار «اسپایکر» مشخص شوند.


367
وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه با معاون نخست وزیر و وزیر دفاع قطر دیدار و گفت و گو کرد.


679
عده ای معتقد اند که رضا شاه تبعید نشد بلکه با رضایت خود ایران را ترک کرد. شاید در ظاهر این حرف درست باشد.


398
بین الملل > خاورمیانه - ایسنا نوشت: رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد که تدابیر لازم را برای رویارویی با جنگ اقتصادی که علیه ما راه افتاده است، اتخاذ کرده‌ایم.


615
وزیر امورخارجه ترکیه گفت که کشورش برای کاهش تاثیر تحریم‌ها در روابط با ایران همکاری نزدیکی با آمریکا، اتحادیه اروپا و طرف‌های دیگر دارد.


583
هشترود نیوز، فرماندار شهرستان هشترود گفت: لازمه توسعه کشور تقویت و توسعه نیروی انسانی هست که مهم ترین مولفه آن توجه به منزلت، هویت و شان معلمان هست.


788
اعلام سال 2017 به نام «سال همبستگی اسلامی» از طرف الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان، میزبانی بازی‌های همبستگی اسلامی و سفرهای متقابل مقامات عالی رتبه (جمهوری) آذربایجان و کشورهای عضو شورای ...


872
پایه پولی در پایان شهریور ماه امسال با رشد 19.3 درصدی نسبت به ماه مشابه سال قبل به 234 هزار و 510 میلیارد تومان رسید.


938
رئیس شورای عالی صلح در جمع مهاجرین افغانستانی مقیم مشهد مقدس با بیان این که من حاضر هستم بمیرم گفت: صلح یک ضرورت جدی هست و تا لحظه ای که بتوانم برای آن کار می کنم.


301
معیار شناخت جامعه سالم از ناسالم، حکمت است/ جایگاه حکمت در زندگی آن چیزی که می‌تواند مردمان را از گمگشتگی، گمراهی، گردن فرازی و خودکامگی نجات بخشد، حکمت است و این خود معیاری است برای شناخت ...


644
با ما باشید با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عجل الله تعالی فرجه الشریف


929
دسته گل مجلس دهم/اینها در شورای پول و اعتبار چه می کنند؟! به گزارش افکارنیوز ، - هفته گذشته خبری عجیب در محافل اقتصادی کشور منتشر شد که هیچ کس توقع شنیدن آن را نداشت.