561
خوشحالم در کنار بیرالوند روی سکو رفتیم هاشمی: تکرارقهرمانی جهان فوق العاده است به گزارش "ورزش سه"، علی هاشمی را می توان پسر بدون حاشیه و موفق وزنه برداری ایران نامید.


405
گرگان- رئیس ستاد انتخابات استان گلستان از تهیه و انتشار اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ۴۸ ساعت آینده خبر داد.


33
علی هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که دل مردم کشورمان را شاد کردم. برای این مدال خیلی زحمت کشیدم، ما حدود یکسال است که در اردو هستیم اما فکر می‌کنم این موفقیت با دعای خیر مردم‌ رقم خورده است.


129
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین از سوی باشگاه پرسپولیس به کمیته برگزاری مسابقات معرفی شد تا جام قهرمانی مسابقات را به داخل زمین برده و به روی جایگاه ویژه منتقل کند. در بازی رفت ...


377
*در حرکت یکضرب اکبر دورایوف از ازبکستان با 180 کیلوگرم مدال طلای یک ضرب را گرفت و هاشمی وزنه بردار ایلامی تیم ملی نیز موفق به مهار وزنه های 172، 177 و 179 کیلوگرمی شد و مدال نقره این حرکت را بر گردن آویخت. …


290
قهرمان دسته ۱۰۲ کیلوگرم وزنه برداری جهان گفت: من و رضا بیرالوند حدود یکسال در اردو بودیم و تمرین کردیم، اما فکر می کنم این موفقیت با دعای خیر مردم‌ رقم خورده است.