678
به گزارش میزان و به نقل از دیلی میل، منابع امنیتی از تهدید یک زن به بمبگذاری در بیمارستانی در شمال فرانسه خبر دادند.


280
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان و به نقل از دیلی میل، منابع امنیتی از تهدید یک زن به بمبگذاری در بیمارستانی در شمال فرانسه خبر دادند. یک منبع امنیتی فرانسه روز چهارشنبه اعلام کرد ...


380
پلیس انگلیس چاقوکشی در منچستر را حادثه‌ تروریستی اعلام کرد خبرگزاری میزان- پلیس انگلیس تروریستی بودن حادثه چاقوکشی در ایستگاه مترو ویکتوریا منچستر را تایید کرد.


510
ترزا می نخست‌وزیر انگلیس هم‌زمان با اعلام تروریستی بودن این حادثه، با انتشار پیامی در توییتر با قربانیان این حادثه اعلام همبستگی کرد.


479
به گفته سازمان دهندگان یک فستیوال موسیقی در غرب آلمان به مام “راک ام رینگ” محل این رویداد در پی “تهدید تروریستی” تخلیه شده است.


176
به گزارش نامه نیوز، دولت انگلستان روز چهارشنبه اعلام کرد این کشور از بیم حملات تروریستی تمام پروازها به مقصد شرم الشیخ را متوقف می‌کند.


186
به گزارش روز سه‌شنبه خبرگزاری رویترز، عقایدالله ۲۷ ساله که روز دوشنبه در یک محله از منهتن بمبی لوله­‌ای منفجر کرد، به اتهام‌هایی چون «در اختیار داشتن مجرمانه سلاح، حمایت فعال از تروریسم و اقدام به تهدید تروریستی» تحت قوانین نیویورک، متهم شده است.


452
در پی برخورد یک خودرو با عابران پیاده در نزدیکی محل موزه تاریخ طبیعی لندن در روز شنبه که ۱۱ مجروح بر جای گذاشت، پلیس یک مرد را در این رابطه بازداشت کرد.


192
در پی حادثه تیراندازی در شهر استراسبورگ فرانسه در نزدیکی بازار کریسمس، که سه کشته و ۱۴ زخمی برجای گذاشت، بالاترین درجه هشدار خطر تروریستی در فرانسه اعلام شد.


711
به گفته یک مقام دولت فرانسه، تا زمانی که مقامات تهران در مورد توطئه بمبگذاری خنثی‌شده علیه سازمان مجاهدین اطلاعات لازم را ندهند، پاریس سفیری به تهران معرفی نخواهد کرد.


575
یک دادگاه در فرانسه دستور استرداد مظنون به بمب‌گذاری در نشست سازمان مجاهدین خلق به بلژیک را صادر کرد. آلمان ...


201
به گفته سازمان دهندگان یک فستیوال موسیقی در غرب آلمان به مام "راک ام رینگ" محل این رویداد در پی "تهدید ...


362
یک منبع دیپلماتیک در فرانسه نیز روز سه‌شنبه به خبرگزاری رویترز گفت سعید هاشمی مقدم، معاون وزیر اطلاعات ایران دستور بمبگذاری در تجمع مخالفان ایران در حومه پاریس را صادر کرده بود.


208
پرزیدنت ترامپ در واکنش به حمله تروریستی در شهر مرزی استراسبورگ در فرانسه با انتشار توئیتی این حادثه را یک حمله بسیار بد تروریستی دیگر در فرانسه توصیف و در عین حال بر لزوم تقویت مرزهای آمریکا تاکید کرد.


229
این دو نفر مظنون به همکاری در یک عملیات تروریستی علیه نشست سازمان مجاهدین خلق در فرانسه هستند.