923
اتفاقا "بادی لنگویج" حمید هیراد و همان نوازنده پرکاشن سخن از این دارد که اشتباهی رخ داده است و سعی در رفع و رجوع آن دارند.


781
با سلام برای انتقال ماشین به داخل از طریق کیش باید شما کارت کیشوندی داشته باشید.(شرایط داشتن کارت کیشوندی داشتن ملک در جزیره،ساکن بودن و یا شاغل بودن در جزیره است) در صورتی که شرایط مورد نظر را ...


854
به منم زنگ زدن، گفتن از پارک علم و فناوری ریاست جمهوری هستیم، اگه سر کار میرفتید توی یه سال اخیر میخوایم بیمتون کنیم، فکر کنم کلاهبردارن، گفتم شما اگه واقعا از پارک علم و فناوری هستید اول برای ...


818
فال حافظ اصلی. ای حافظ شیرازی، تو محرم هر رازی… فال روزانه حافظ. چشمها را بسته و چند نفس عمیق بکشی


754
با عرض سلام ما ساکن یکی از دهات اطراف دماوند هستیم.با توجه به جمعیت زیاد افغانیهای مقیم دماوند و دهات اطراف ، سالهاست که با این گروه همسایه و آشنا هستیم.امسال به دلیل گرانی میوه و 14-15 ساله شدن ...


155
دوستای خوبم عیدتون پیشاپیش مبارک!.. بچه ها شرمنده م بابت تاخیرم.. از یه طرف مشکلی که واسه سایت به وجود اومده بود و از طرفی مشغله های شخصی خودم..


97
امروز صبح: احضارش کردند به اتاق شیشه‌ای. آنجا خبری از آن صندلی‌های سفت و سخت با تکیه‌گاه کوتاه نبود.


904
قاعدگی یا عادت ماهیانه سیكل قاعدگی چیست ؟ یك خانم تا چه زمانی پریود می‌شود ؟ دل پیچه، ناخوشی قبل از قاعدگی و جوش


194
مدیر سایت تیر ۲۹ام, ۱۳۹۵ موضوع: ۵:۴۰ ب.ظ. ممنون از اطلاعاتی که مطرح کردید. این اطلاعات می تواند قرینه ای برای نزدیک تر شدن به حقیقت باشد.


31
فیلم سینمایی «سدمعبر» به کارگردانی محسن قرایی و تهیه کنندگی بهمن کامیار از فردا ۲۱ آبان در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود.


210
سلام علیکم بنده استاد نیستم. شاگردی در مسیر شناخت هستم و قبل از هر پاسخی، ابتدا لازم می‌دانم از شما تشکر کنم که مطالب بنده را مورد نقد قرار داده‌اید.


653
از تاخیر در انتشار این مقاله عذرخواهی می کنم. فضای انتخاباتی کشور به گونه ای بود که حس کردم نباید در اون موقعیت به این مسائل فکر کرد.


657
سازمان برنامه نو. آیندگان 3 تیر 1349. داریوش همایون ‌ ‌ پس از نزدیک به سه دهه آزمایش در برنامه‌گزاری هنوز نمی‌توان گفت که ایران دارای اداره و اقتصاد برنامه‌ای است.


505
تابستون بود و قرار بود با خانواده بریم مسافرت شمال. من 10 سالم بود و مامانم گفته بود باید جلوی مردهای غریبه روسری سرم کنم.


17
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال اکیا + بیوگرافی بازیگران. یکی از پر طرفدار ترین سریال های ترکی مشهور کشور ترکیه سریال اکیا می باشد که از شبکه جم در حال پخش می باشد .