918
نیلسون در گزارش چهار ماهه اول سال ۲۰۱۸ خود در مورد استفاده از رسانه‌ها در آمریکای امروز (۳۱ جولای) چنین می‌نویسد که بزرگسالان آمریکایی به طور میانگین بیشتر از ۱۱ ساعت - یا حدود دو سوم از زمان بیداری شان- را صرف رسانه‌ها در اشکال مختلف خود می‌کنند.


115
ما با رغبت تمام خودمان را به «ماتریکس» متصل کرده ایم و میزان زمانی که صرف این اتصال می ...


354
نیلسون در گزارش چهار ماهه اول سال ۲۰۱۸ خود در مورد استفاده از رسانه ها در آمریکای امروز (۳۱ جولای) چنین می نویسد که بزرگسالان آمریکایی به طور میانگین بیشتر از ۱۱ ساعت – یا حدود دو سوم از زمان بیداری شان- را صرف رسانه ها در اشکال مختلف خود می کنند.


883
نیلسون در گزارش چهار ماهه اول سال 2018 خود در مورد استفاده از رسانه ها در آمریکای امروز (31 جولای) چنین می نویسد که بزرگسالان آمریکایی به طور میانگین بیشتر از 11 ساعت - یا حدود دو سوم از زمان بیداری شان- را صرف رسانه ها در اشکال مختلف خود می کنند.


810
و به طور کلی می کوشیدند تا دنیا را به مکان بهتری تبدیل کنند. اما اکنون کار به جایی رسیده که برای خیلی از ما «جهان مجازی»، واقعی تر از «جهان واقعی» به نظر می رسد.


704
آمریکاییان در چنبره نمایشگر‌ها و فضای مجازی پربازدیدهای سایت ها. حج بهتر است یا کمک ...


899
استفاده زیاد از فضای مجازی اعتماد به نفس و خلاقیت را کاهش می دهد و حریم خصوصی و روابط خانوادگی را به خطر می اندازد لذا با مدیریت و کاربرد صحیح در استفاده از فضای مجازی می توانیم آسیب های فردی و اجتماعی را کم کنیم.


75
آمریکاییان در چنبره ... به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی ... در چنبره نمایشگر‌ها و ...